Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи подобається вам навчатися дистанційно?
Total 52 common:people_all_forms
Як Вам новий сайт?
Total 62 common:people_all_forms

Наказ №12 від 21.04.2020 року Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року

Date: 21 квітня 2020 о 05:20, Refreshed 21 квітня 2020 о 05:30
150 views

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби Міністерство освіти і науки України своїм листом від 16.04.2020 р. № 1/9-213 надало роз'яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.
На виконання рекомендацій, що містяться у листі МОН України,

Н А К А З У Ю :

1. Зобов’язати вчителів-предметників:
    1. Здійснювати в умовах дистанційного навчання планування обсягу завдань та контрольних заходів з урахуванням необхідності здоров’язбереження учнів, запобігаючи їх емоційному, психологічному і фізичному перевантаженню;
    2. Організувати проведення дистанційних консультацій для учнів, які хворіють або потребують додаткового роз’яснення навчального матеріалу;
    3. До 25 квітня скласти і подати на затвердження директору школи графіки дистанційних тематичних /контрольних робіт з метою недопущення перевантаження учнів і раціонального використання часу учасниками освітнього процесу.                       Тематичні та семестрові підсумкові роботи в умовах навчання під час карантину, записувати у класному журналі після послаблення карантинних заходів, без зазначення дати їх проведення;
    4. Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати дистанційного оцінювання у другому семестрі.                                         Результати оцінювання в обов’язковому порядку фіксувати в електронному журналі/щоденнику на сайті школи (при потребі- продублювати повідомленням у вайбері, електронною поштою, телефоном тощо). Про спосіб дублювання , який буде використовуватись учителем і учнями одного класу, повідомити учнів та їх батьків/ оприлюднити на сайті школи. Оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим.
    5. Своєчасно, в обов’язковому порядку, заповнювати електронні журнали на офіційному сайті школи згідно чинного розкладу уроків (тематику уроків, домашні завдання, оцінювання навчальних досягнень учнів тощо). При встановленні календарних меж продовження Урядом карантинних заходів – невідкладно розташовувати на сайті індивідуальні плани роботи.
  2.  Заступнику директора Лівій Л.Д. забезпечити:
    1. Завершення навчального року відповідно до структури, визначеної на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів;
    2. Організацію на початку 2020-2021 навчального року в 2-9-х класах проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня їх навчальних досягнень за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно;
    3. Передбачення у календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 н.р. суттєвого збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік;
    4. Контроль за оформленням учнівських свідоцтв досягнень, табелів успішності, свідоцтв про здобуття базової середньої освіти до 15 червня 2020 року;
    5. Розроблення графіку видачі випускникам 9-го класу свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з дотриманням встановлених протиепідеміологічних вимог.
  3. Класним керівникам 1-9 класів:

3.1.Домогтись отримання зворотнього зв’язку від усіх учнів класу, в т.ч. з учителями-              предметниками, з’ясувати наявність технічної можливості своєчасно виконувати завдання. При відсутності інтернет-можливості забезпечити двосторонній зв’язок, передбачити інший спосіб (телефон, пошта тощо) проходити оцінювання та пересилати матеріали;

3.2.Надіслати учням 1-8 класів копії свідоцтв учнівських досягнень, табелі успішності через вайбер/електронною поштою (або в інший спосіб), з подальшим врученням оригіналу у вересні 2020 року.

1. Вчителям Кушнір І.М., Жовтій Л.М. завершальне підсумкове оцінювання у 1-2 -му класах НУШ здійснити шляхом заповнення свідоцтв досягнень учнів за результатами виконаних ними робіт та спостережень.
  2. Підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів, які здобувають освіту за індивідуальною (Гнатик Н., 6-й клас) та інклюзивною (Шпачинська С., 6-й клас) формою освіти здійснити за процедурами, аналогічними наведеним вище.
  3.  Взяти до уваги, що відповідно до наказу МОН від 30.03.2020 року № 463, учнів 4-х та        9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації. У відповідних документах про освіту класним керівникам Курилишин І.І. та Кузбит В.П. зробити запис «звільнений(а)».
  4. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) та на виконання карантинних обмежень, встановлених Урядом України – відмінити в 2019-2020 н.р. проведення у школі масових заходів із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі свята «Останній дзвоник» та випускного вечора.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи:                                      Площанський В.О.

Comments:
Only authorized users can leave comments.